Eko-okna czerwiec 2020
Eko-okna czerwiec 2020

Miasta

Rybnik
› Żory
› Jastrzębie-Zdrój
› Wodzisław Śląski
› Racibórz
› Region
Ogłoszenia:
  1. Motoryzacja
  2. Mieszkania
  3. Handel
  4. Usługi
  5. Finanse
  6. Zdrowie i Uroda
  7. Praca
  8. Różne
  9. Matrymonialne
  10. Dodaj ogłoszenie
To bardzo smutna wiadomość. Dzisiaj o godzinie 2 w nocy odeszła ośmiomiesięczna Ola. Dziewczynka, która urodziła się z połową serduszka. Dziecko przeszło operację, która naprawiła serduszko, ale podczas pobierania krwi przed zabiegiem coś poszło nie tak. Dziewczynka zatrzymała się. Rodzice twierdzą, że doszło do zaniedbania.
12.08.2020
0
Badanie w Szpitalu Psychiatrycznym w Rybniku przeprowadziła firma zewnętrzna, a personel musiał zaznaczać opcję, że „materiał pobrano od osoby ze styczności”. Ratownik nie miał kombinezonu tylko maseczkę. Wymazy pobrano na zlecenie wojewody.
10.08.2020
0
Tak stwierdził świadek - instruktor, u którego oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmiertelnego wypadku na placu manewrowym wykupiła dodatkowe jazdy. 24 czerwca 2019 roku przejechała na terenie WORD-u w Rybniku 35-letniego Łukasza O. Wyrok w tej sprawie zapadnie prawdopodobnie 7 sierpnia.
07.07.2020
3
Ulewy, jakie minionej nocy przeszły przez region, zalały m.in. dom przy ulicy Skalnej w Rybniku-Niedobczycach. 86-letnia kobieta trafiła do szpitala. To kolejne podtopienie w tym rejonie!
27.06.2020
0
Rozmowa z Bartoszem Demczukiem, jednym z czterech Młodych Panów z Kabaretu Młodych Panów
10.05.2020
0
Sprawdź Twoją radę dzielnicy
02.06.2010   Rybnik, Region   Mój samorząd   Wydanie: 2010/22 (2758)

Czy wiesz, kto zasiada w radzie Twojej dzielnicy? Sprawdź i zapamiętaj! Na pierwszym miejscu publikujemy zawsze nazwisko szefa rady, a w dalszej kolejności poszczególnych radnych.

Boguszowice Osiedle: Mariusz Wiśniewski. RD: Mirosław Moszczyński,
Waldemar Brzózka, Henryk Graff, Jerzy Kremiec, Zbigniew Loga, Antoni Oleś, Marian Świerczyna, Rafał Wnuk, Jan Woźniok, Jan Kruk, Jerzy Zalewski, Bogusława Jaciów, Józef Panyło, Wojciech Wasyl.

Boguszowice Stare: Jan Mura. RD: Krystian Dziurok, Stefan Buchalik, Tadeusz Gruszka, Sylwia Janicka, Cezary Kaczmarczyk, Zdzisław Kuśka, Wincenty Matuszczyk, Piotr Pierchała, Andrzej Piontek, Marcin Stajer, Otton Waleczek, Michał Wengerski, Jan Zimończyk, Stanisław Drąszczyk.

Chwałęcice: Bogdan Kloch. RD: Krystyna Wałach, Tadeusz Bochenek, Marek Cyran, Kamilla Gaszka, Bronisław Gawełczyk, Jerzy Klimek, Adam Kuźnik,
Wiktor Mandrysz, Antoni Piecha, Bernadeta Piecha, Mirosława Pyszny, Andrzej Gaszka, Zbigniew Ciokan, Brygida Przybyła.

Chwałowice: Joanna Cichecka. RD: Jan Janowski, Irena Achtelik, Teresa Dzierżęcka, Henryk Machulik, Mieczysław Małkuch, Zofia Marek, Mieczysław Ochwat, Marian Podleśny, Maria Polok, Kazimierz Rybka, Teresa Wojaczek, Andrzej Wojaczek, Hubert Rupik, Zofia Wilim.

Golejów: Roman Latocha. RD: Józef Ibrom, Zbigniew Chodacki, Arnold Gabriel, Jacek Kuchcik, Danuta Paris, Edward Piecha, Irena Płaczek, Tadeusz Putko, Weronika Putko, Urszula Tkocz, Jan Węgrzyk, Ginter Zaik, Andrzej Nosiadek, Romuald Niewelt.

Gotartowice: Elżbieta Musioł. RD: Danuta Torbicka, Kazimierz Jaśko, Zofia Kamer, Piotr Mularczyk, Szymon Musioł, Janina Romańska, Walenty Stajer, Mirela Sztuka, Krystyna Szweter, Piotr Tkocz, Janina Związek, Leszek Kuśka, Barbara Benisz, Grzegorz Dworok.

Grabownia: Bolesław Zdrzałek. RD: Herbert Krok, Alfred Dudek, Paweł Gardyjas, Kornelia Ibrom, Stanisław Ibrom, Tadeusz Kamyczek, Antoni Kulik, Zbigniew Kuszowski, Stanisław Nieszporek, Piotr Niewelt, Marta Setla, Bogdan Kotyrba, Barbara Gardyjas, Stanisław Szulik.

Kamień: Ewald Długosz. RD: Jerzy Dyka, Ewa Gańczorz, Eugeniusz Jarosz, Benedykt Kołodziejczyk, Danuta Kołodziejczyk, Krystyna Kostecka, Marek Krzyżowski, Gerard Paszek, Eugeniusz Pluta, Tadeusz Szydło, Leszek Żmudka, Krystyna Burzawa, Józef Piontek, Joanna Porszke.

Kłokocin: Wiktor Hansdorfer. RD: Dariusz Rugor, Wiesława Brząkalik, Mariusz Brzoska, Edward Czop, Emil Joszko, Henryk Juraszczyk, Damian Kurpanik, Irena Marcisz, Adam Pałka, Jadwiga Pawlas, Eugeniusz Zniszczoł, Zygmunt Kula, Jarosław Kacprzak, Marek Zniszczoł.

Ligota-Ligocka Kuźnia: Danuta Dronszczyk. RD: Jan Smołka, Krzysztof Dziadek, Adrian Izdebski, Bernadeta Knesz, Stanisław Machoczek, Andrzej Maliszewski, Teresa Mastej, Rudolf Michalski, Grzegorz Milanowski, Bolesław Muras, Rajmund Pawlas, Kazimierz Żak, Roman Rymiorz, Jan Bochenek.
Maroko-Nowiny: Jadwiga Lenort. RD: Roman Kowalski, Michał Chmieliński, Jacek Chołuj, Wiesława Ciesiecka, Edward Dobrzeniecki, Zdzisław Drążewski, Wiesław Lis, Edward Merta, Urszula Oczachowska, Grażyna Potera, Zygmunt Rzaczek, Maciej Skowroński, Milada Więckowska, Barbara Zielińska, Kazimierz Zięba, Lech Kuźniak, Piotr Wistuba, Jerzy Kowalczyk, Henryk Kuźnik, Maria Polanecka-Nabagło.

Meksyk: Stanisław Kuźnik. RD: Celina Kaczmarczyk, Wojciech Anioł, Jacek Baran, Witold Culic, Anna Gorzawska, Ewa Kłosek, Katarzyna Krawczyńska, Jerzy Piełka, Henryk Sibila, Krystian Szuła, Krystian Tomiczek, Roman Widerski, Marian Fojcik, Halina Wawrzyniak.

Niedobczyce: Grzegorz Pytel. RD: Krzysztof Wyrwas, Henryk Cebula, Czesław Dobrowolski, Jadwiga Leonarska, Marek Lipiński, Michał Naczyński, Adam Niespodziany, Natalia Nowak, Romana Olszewska, Grzegorz Piechaczek, Bronisław Degenhardt, Ilona Czaja-Holona, Janusz Giza, Henryk Ryszka.

Niewiadom: Adam Kopka. RD: Bogusław Lalko, Brunon Baszczok, Łukasz Bombik, Krzysztof Gembalczyk, Łukasz Hajduczek, Jacek Kolorz, Antoni Kurzyński, Lucjan Misala, Czesław Seidel, Jan Wierzgoń, Ilona Zientek, Tadeusz Białous, Józef Potoczny, Czesław Wajner.

Ochojec: Krzysztof Szafraniec. RD: Gerard Skupień, Ryszard Bujnowski, Jerzy Czempiel, Edward Dajka, Mieczysław Depczyński, Lidia Kuźnik, Małek Ignacy, Miczajka Marian, Jerzy Rajca, Rajnhold Twardawa, Janusz Bernacki, Albert Janocha, Dorota Bernacka.

Orzepowice: Ewa Pietrzak. RD: Alojzy Hoła, Henryk Adamczyk, Wiesław Grzybowski, Marek Jędrośka, Andrzej Kaczmarczyk, Genowefa Lyp, Józef Szymura, Marcin Tomaszewski, Tadeusz Michalski, Marian Jurkowski, Bronisław Król, Lisok Janina, Sura Henryk.

Paruszowiec Piaski: Andrzej Oświecimski. RD: Elżbieta Bimler-Mackiewicz, Ewa Bech, Benedykt Główka, Krystyna Ignac, Krzysztof Kucjas, Wiesław Kuźniak, Antoni Machnik, Zofia Mokry, Krystian Rojek, Andrzej Sikora, Zofia Szymura, Helena Szuleka, Andrzej Gresz, Tadeusz Matuszek.

Popielów: Piotr Herok. RD: Władysław Horabik, Henryk Drzeniek, Piotr Goik, Antoni Kohut, Piotr Kuczera, Mieczysław Marcol, Eugeniusz Mika, Grzegorz Niewelt, Franciszek Rybka, Piotr Świtała, Marian Tomiczek, Marian Wolny, Hubert Trybuś, Halina Szojer.

Radziejów: Marian Szostek. RD: Eugeniusz Kuchcik, Wiktor Adamczyk, Joanna Kuczera, Leon Mańka, Jadwiga Mietła, Dariusz Oślizło, Mirosław Owczorz, Róża Podleśny, Irena Sierny, Jerzy Wasilewski, Piotr Wieczorek, Zygmunt Gajda, Danuta Nikiel, Roman Błanik.

Rybnicka Kuźnia: Jan Rorat. RD: Henryk Smołka, Roman Bober, Lucyna Dziemidowicz, Bronisław Dziewior, Wiesław Grabowski, Teresa Jakóbczyk, Bernarda Kutek, Jerzy Łatacz, Krystian Matlanga, Jarosław Obrodzki, Adam Tołłoczko, Henryk Wilk, Stefan Wróbel, Joanna Sokołowska.

Rybnik Północ: Jacek Mura. RD: Józef Riemel, Eugeniusz Gruchel, Piotr Harc, Władysław Kołodziejczyk, Andrzej Kozielski, Grzegorz Kufieta, Gerard Landkocz, Mirosława Skowronek, Józef Skrzypiec, Teodora Stawiarz, Piotr Wilaszek, Jolanta Skrzypiec, Bronisław Kufieta, Henryk Kirsek.

Smolna: Kazimierz Salamon. RD: Beata Muszala, Stefan Adamczyk, Tadeusz Androsz, Jarosław Czajka, Bogdan Drewniok, Dawid Kobus, Urszula Kuśka, Marzena Oleksy, Wiesław Pomorski, Józef Rękas, Marian Zielonka, Gabriela Pierchała, Ryszard Mazurek, Dariusz Grzesista.

Stodoły: Rudolf Starzec. RD: Grzegorz Procek, Wojciech Gomółka, Zbigniew Groborz, Bronisław Magiera, Helmut Owczorz, Zygmunt Pawliczek, Piotr Piecha, Stanisław Serafin, Mirosław Serwata, Zbigniew Stachoń, Krystyna Wadula, Józef Sorychta, Eugeniusz Starzec, Paweł Wiercioch.

Śródmieście: Urszula Pietruszek. RD: Jan Bujak, Stefania Forreiter, Leszek Konkol, Grażyna Kraska, Marek Krząkała, Irena Nowak, Marek Osiecki, Karol Paszek, Krzysztof Sajewicz, Maria Wnęk, Franciszek Wrana, Józef Gawliczek, Tadeusz Musioł, Wojciech Piecha.

Wielopole: Lidia Dudek. RD: Tomasz Bober, Andrzej Bober, Bogusława Gamoń, Antoni Garus, Andrzej Kodura, Wacław Langer, Karol Lepich, Eugeniusz Szaboń, Łukasz Tkocz, Urszula Uherek, Henryk Zawadzki, Marian Balon, Henryk Frystacki, Mirosław Skupień.

Zamysłów: Marian Tomaszek, RD: Danuta Gatnar, Grzegorz Chłodek, Jolanta Hausler, Ireneusz Jajko, Jan Karwot, Krzysztof Kozub, Franciszek Kurpanik, Krzysztof Morawiec, Janusz Nowak, Jerzy Uherek, Michał Zydek, Urszula Pluta, Piotr Morgała, Tadeusz Kulik.

Zebrzydowice: Bronisław Drabiniok. RD: Felicja Henek, Mirosław Bieniek, Eryk Bombik, Jerzy Cichecki, Henryka Falfus, Maria Gajer, Karol Knesz, Józef Pawliczek, Wiesława Polak, Andrzej Tomanek, Cecylia Wypior, Teresa Knura, Kazimiera Musiolik, Irena Serwotka.

Dodaj komentarz

Komentarze

* - pole wymagane

Brak komentarzy
Czytaj także
pokaż więcej
e KULTURA
Rybnik. Miasto z ikrą
Możesz ten artykuł oznaczyć jako przeczytany
Bochenek
Nasza sonda
Czy jesteś za zaostrzeniem kar dla pijanych kierowców



enowiny.pl - blok

17552,51200,51188,50943,50851,50369,51201,51199,51198,51197,51196,51195,51194,51193,51192,51191,51190,51189,51187,51186,51185,51184,51183,51182,51181,51180,51179,51178,51177,51176,51175,51100,51098,51097,50909,50908,50735,50666,50581,50495,50400,50736,50580,50401,50293,50188,44450,44340,44173,43982,43745,41464,41185,41139,41093,40871,46258,46120,46045,46031,46034