GumiSil
Medhouse 6.09.2017-30.06.2018
TRESNA ferie 2019
Eko Okna
GumiSil
Eko Okna

19 stycznia 2019

Imieniny:

ładowanie...

złóż życzenia

Znak zodiaku: Koziorożec
sprawdź horoskop

Ogłoszenia:
  1. Motoryzacja
  2. Nieruchomości
  3. Mieszkania
  4. Handel
  5. Usługi
  6. Finanse
  7. Zdrowie i Uroda
  8. Praca
  9. Różne
  10. Dodaj ogłoszenie
Około stu osób oglądało pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na telebimie, który ustawiono na rybnickim rynku. Rybniczanie palili znicze pod portretem zamordowanego samorządowca. Niektórzy zatrzymywali się tylko na chwilę. Inni uczestniczyli w całej transmisji.
19.01.2019
0
Katowiccy policjanci zatrzymali 34-letniego rapera z Knurowa. Na jednym z portali społecznościowych publicznie drwił ze śmierci zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i pochwalił zbrodnię.
17.01.2019
0
Prokuratura Okręgowa w Gliwicach skierowała do Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim akt oskarżenia przeciwko sześciu osobom, które zostały oskarżone o publiczne propagowanie nazistowskiego ustroju państwa poprzez zorganizowanie i przeprowadzenie obchodów sto dwudziestej ósmej rocznicy urodzin Adolfa Hitlera. Jeden z nich dodatkowo dwaj uczestnicy oskarżeni są także o hajlowanie podczas koncertu w Rybniku-Boguszowicach.
17.01.2019
0
Odkrytego podczas budowy marketu przy ulicy Dąbrówki schronu nie można rozebrać. To zabytek, który należy chronić. Inwestor może go co najwyżej przesunąć lub przenieść w inne miejsce - taką decyzję podjął Wojewódzki Konserwator Zabytków w Katowicach.
17.01.2019
0
We wtorek nad ranem w jednym z domów jednorodzinnych doszło do wybuchu gazu. Nie żyje jedna osoba.
15.01.2019
0
Jutro (20 stycznia) o godz. 20 na rynku w Żorach mieszkańcy ułożą serce z czerwonych zniczy. W ten sposób uczczą pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska oraz poprą WOŚP.
19.01.2019
0
Horoskop noworoczny 1/2018
02.01.2018   Region   Horoskop   Wydanie: 2018/01 (3150)

BARAN 21 III – 20 IV
Nadchodzący rok przyniesie Ci niemało radości i sukcesów, ale także sporo pracy. Jeśli od początku zaangażujesz się w pełni w nowe przedsięwzięcie, które już niebawem pojawi się przed Tobą, szybko odkryjesz drzemiący w nim potencjał. Nie wahaj się więc i wykorzystaj szansę, którą daje Ci los. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko znacznie poszerzyć swoje kompetencje, ale i niebagatelnie wzmocnić domowy budżet. W kwestiach uczuciowych szczęście także będzie stało po Twojej stronie. Nie bój się nowych znajomości, jak i odnawiania dawnych więzi. Pamiętaj, że ludzie, a w szczególności przyjaciele, są najlepszym, co może nas w życiu spotkać. Dobrym pomysłem na kolejny rok będzie także realizacja marzenia, które od dawna nie daje Ci spokoju.

BYK 21 IV – 21 V
Kolejny rok będzie oznaczał oczekiwanie i przyniesie Ci kilka znaczących zmian. Najważniejsze, aby w tym czasie nie zabrakło Ci cierpliwości i wytrwałości. Jeśli wykażesz się tymi cechami, uda Ci się osiągnąć sukces w przedsięwzięciu, które rozpocząłeś już jakiś czas temu, a które póki co nie przyniosło Ci większych korzyści. W nadchodzącym roku będziesz musiał podjąć także kilka ważnych decyzji, które znacznie wpłyną zarówno na Twoje życie, jak i życie najbliższych Ci osób. Postaraj się więc w miarę możliwości skonsultować decyzje z wszystkimi zainteresowanymi, a ponadto na poważnie podejść do argumentów innych. W kolejnym roku możesz się także spodziewać niesamowitej przygody, która zupełnie przypadkiem stanie się jednym z najbardziej emocjonujących i niesamowitych momentów w Twoim życiu.

BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI
Nadchodzący czas przyniesie Ci kilka zmian, które bez wątpienia ubogacą Twoją codzienność. Możesz się spodziewać zarówno rotacji w miejscu pracy, jak i nowych osób w gronie bliskich znajomych. Jeśli nie zabraknie Ci odwagi, jedna z tych znajomości będzie miała szansę rozwinąć się w prawdziwą przyjaźń. Zmiany nastąpią także w Twoim najbliższym otoczeniu. Chociaż początkowo niektóre z nich mogą Ci się nie podobać, szybko odkryjesz, że były bardzo potrzebne i właściwe. Poza zmianami, Nowy Rok przyniesie Ci okazję do załatwienia pewnej dawno zaniechanej sprawy, która co jakiś czas boleśnie o sobie przypomina. Uśmiechu losu możesz wypatrywać także w sprawach finansowych.

RAK 22 VI – 22 VII
Kolejny rok przyniesie Ci szansę odnowienia znajomości, która jeszcze kilka lat temu była dla Ciebie ogromnie ważna, a która dziś stanowi jedynie bolesne wspomnienie. Kiedy szansa nadejdzie, nie wahaj się. Pamiętaj, że czasem aby dać szansę przyszłości, trzeba zapomnieć o przeszłości. Jeśli wykonasz pierwszy krok, bieg wydarzeń kompletnie Cię zaskoczy, choć wszystko ułoży się dokładnie tak, jak mógłbyś sobie tego życzyć. W kwestiach zawodowych i zdrowotnych nie masz się czego obawiać. Szczęścia możesz się spodziewać także w sprawach związanych z Twoja pasją. Nieoczekiwany zbieg okoliczności przyniesie Ci w tej kwestii naprawdę niemałą szansę, którą będziesz wręcz musiał wykorzystać.

LEW 23 VII – 22 VIII
Ten rok zacznie się naprawdę szybko. Już w pierwszych tygodniach usłyszysz wiadomość, której kompletnie się nie spodziewasz. Pociągnie to za sobą kilka zmian w Twoim życiu zawodowym, a także w domowych zwyczajach. Niemniej cała sytuacja wyjdzie zarówno Tobie, jak i Twoim najbliższym na dobre. Postaraj się więc nie denerwować w początkowym okresie. Kolejne miesiące będą pracowite, ale Twoja sumienność zostanie w końcu doceniona. Możesz być też pewien, że na polu finansowym i uczuciowym Twoje życzenia zostaną w końcu wysłuchane. Poprawa sytuacji materialnej pozwoli w końcu zaplanować wymarzone wakacje. Postaraj się nie odkładać tego na ostatni moment. Zasługujesz na to, aby w końcu porządnie wypocząć, daj więc sobie chwilę wytchnienia i zaplanuj wyjazd marzeń.

PANNA 23 VIII – 22 IX
Wyzwanie, zaangażowanie i sukces, to trzy słowa doskonale opisujące rok, który Cię czeka. Wyzwanie pojawi się już na początku i będzie naprawdę solidne, niemniej dzięki pełnemu zaangażowaniu, poświęceniu czasu i pracy uda Ci się osiągnąć niebagatelny sukces. Dobrym pomysłem może być także zaangażowanie do pomocy kogoś z Twojego najbliższego kręgu. Pozwoli Ci to nie tylko podzielić obowiązki, ale również da możliwość konsultacji w niejasnych kwestiach. Poza tym w nadchodzącym czasie będziesz zmuszony pomóc w rozwiązaniu konfliktu, który choć z pozoru błahy, będzie miał przełożenie na wiele kwestii w twoim życiu, postaraj się więc nie szukać wymówek, tylko naprawdę rzetelnie się zaangażuj.

WAGA 23 IX – 23 X
Najbliższe miesiące przyniosą Ci kilka poważnych decyzji, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Postaraj się przeanalizować sytuację wspólnie z najbliższymi osobami, ale nie zapominaj także o słuchaniu intuicji, która jeszcze nigdy Cię nie zawiodła. Kolejny rok przyniesie Ci także okazję do podwyższenia swoich kwalifikacji. Choć będzie się to wiązało z rezygnacją ze sporej części czasu wolnego, powinieneś się zdecydować na ten krok. W dłuższej perspektywie będzie to bowiem doskonała decyzja. W kwestiach rodzinnych zapanuje miła dla wszystkich stagnacja, która pozwoli umocnić więzi i spędzić wspólnie niemało czasu. Zmian możesz się natomiast spodziewać na polu towarzyskim, w Twoim kręgu pojawi się bowiem kilka nowych twarzy.

SKORPION 24 X – 22 XI
Kolejny rok przyniesie ze sobą rozwiązanie wszystkich dotychczasowych kłopotów, a także znaczną poprawę twojej sytuacji finansowej. O zmiany w życiu prywatnym będziesz musiał jednak zawalczyć własnymi siłami. W połowie roku otrzymasz natomiast bardzo ciekawą propozycję, która być może zrewolucjonizuje twoje nastawienia do kilku ważnych kwestii. Zanim dokonasz wyboru, postaraj się przeanalizować wszystkie dostępne alternatywy. W kwestiach zdrowotnych nie musisz się niczego obawiać, nie zapominaj jednak o regularnych wizytach u lekarza i dentysty. Niemałych gabarytów niespodzianka czeka cię pod koniec nadchodzącego roku. Wtedy też do Twojego życia powróci ktoś, kto dawno je opuścił.

STRZELEC 23 XI – 21 XII
Dla całej twojej rodziny nadchodzący rok będzie pasmem sukcesów i drobnych sprzeczek. Niemniej bez wątpienia będzie to bardzo udany okres. Aby zniwelować wzajemne urazy, postaraj się zaproponować wspólne wakacje, które pozwolą się wam oderwać od kłopotów codzienności i licznych obowiązków. Wśród Twoich prywatnych spraw, na pierwszy plan wysuną się uczucia, które spłatają ci niemałego figla, a także kwestie związane z odnalezieniem pewnego przedmiotu. W tym roku niezwykle ważne będą także składane sobie od dawna obietnice i postanowienia, których po raz pierwszy uda ci się dotrzymać. Od samego początku powinieneś więc uzbroić się w wytrwałość i cierpliwość.

KOZIOROŻEC 22 XII – 20 I 
Nadchodzący rok będzie dla ciebie naprawdę intensywny. Sporo pracy, kilka kłopotów rodzinnych i dodatkowe zadania sprawią, że już na samym początku będziesz mógł czuć się ogromnie zmęczony. Postaraj się jednak wytrwać w dobrym humorze, gdyż jeszcze przed wakacjami spotka Cię zasłużona nagroda. Wszystkie Twoje wysiłki zaowocują sukcesami, a Ty osiągniesz niemałe korzyści. W kwestiach uczuciowych Nowy Rok przyniesie Ci spełnienie kilku pomniejszych marzeń i bez wątpienia na brak miłości nie będziesz mógł narzekać. Zgodnie z Twoim życzeniem poukładają się także sprawy kogoś Ci bliskiego, tak więc szczęście zagości nie tylko w Twoim domowym zaciszu.

WODNIK 21 I – 20 II
Realizacja planów i wykonanie dawno porzuconych zadań, tak powinieneś zatytułować pamiętnik z nadchodzącego roku. Będzie to dobry czas, aby spojrzeć za siebie i dostrzec pomysły, których nigdy nie zrealizowałeś. Jeśli teraz postarasz się je wprowadzić w życie, możesz być pewien, że większość zakończy się niemałym sukcesem. Nie pozwól jednak aby wątpliwości i kalkulacje zabrały Ci cenny czas. Czym prędzej zabierz się za działanie. W kwestii pracy nad samym sobą czas najwyższy abyś na poważnie zajął się podnoszeniem swojej samooceny. Uwierz w końcu, że naprawdę na wiele Cię stać i przestań się chować w cieniu wątpliwości. Jeśli zdobędziesz się na odwagę i włożysz w działanie mnóstwo serca, pracy i sił, to będzie Twój rok.

RYBY 21 II – 20 III
Niestety należysz do pesymistów, tak więc jak zawsze obawiasz się tego, co przyniesie ci nadchodzący rok, tymczasem kolejne miesiące mają dla Ciebie mnóstwo pozytywnych niespodzianek. Już niedługo przekonasz się, że naprawdę możesz liczyć na przyjaciół, ponadto w końcu uda Ci się rozwiązać pewien kłopot, który dręczył Cię od dłuższego czasu. Nim upłynie połowa roku, uda Ci się podreperować domowy budżet i to do tego stopnia, że z czystym sumieniem będziesz mógł pozwolić sobie na zakup kilku prezentów dla samego siebie. Dobra passa nie opuści Cię także w sprawach uczuciowych i zawodowych. W pracy pojawi się natomiast kilka nowych twarzy, spośród których uda Ci się wyłowić kandydata na co najmniej dobrego znajomego.

Dodaj komentarz

Komentarze

* - pole wymagane

Brak komentarzy
Czytaj także
pokaż więcej
e KULTURA
Rybnik. Miasto z ikrą
Możesz ten artykuł oznaczyć jako przeczytany
Praca w Niemczech
Nasza sonda
Czy korzystałaś/korzystałeś kiedyś z tzw. escape roomów?

Tresna
45036,47049,47037,47036,47031,47015,47048,47047,47046,47045,47044,47043,47042,47041,47040,47039,47038,47035,47033,47032,47030,47029,47011,47028,47025,47027,47026,47021,47020,47019,47023,47022,47006,46908,46907,46906,46982,46961,46920,46902,46862,46983,46962,46921,46903,46863,44450,44340,44173,43982,43745,41464,41185,41139,41093,40871,46258,46120,46045,46031,46034