ROW zremisował z Widzewem Łódź

ROW 1964 Rybnik zremisował dziś z byłym mistrzem Polski – Widzewem Łódź. Starcie na stadionie w Rybniku zakończyło się wynikiem 2:2. To pierwszy remis rybniczan w tym sezonie. Do tej pory piłkarze z Gliwickiej wygrali jedno spotkanie i przegrali cztery.
Wynik dzisiejszego spotkanie otworzył w 40 minucie Jan Janik, który wykorzystał rzut karny. Wyrównująca bramka dla łodzian padła w 61 minucie, a na listę strzelców wpisał się Konrad Gutowski. Osiem minut później było już 1:2 dla przyjezdnych po trafieniu Radosława Sylwestrzaka. Rybniczanie nie złożyli jednak broni i o punkt walczyli do końca. Wyrównanie na 2:2 padło dopiero w 89 minuta, a bramkę zdobył Krystian Kujawa.

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt