jkh.pl
jkh.pl

Kibice JKH GKS Jastrzębie byli świadkami rekordowego zwycięstwa swojej drużyny. W spotkaniu 31. kolejki Polskiej Hokej Ligi gospodarze bez żadnego problemu pokonali drużynę Naprzód Janów aż 14-0 (2:0, 4:0, 8:0).

Tylko w pierwszej odsłonie drużyna gości była w stanie poradzić sobie z atakami gospodarzy, tracąc zaledwie dwie bramki za sprawą Kamila Wróbla i Martina Kasperlika.
W drugiej tercji Jastrzębianie powiększyli swój dorobek o kolejne cztery bramki, a na listę strzelców tym razem wpisali się Patryk Matusik, Dominik Jarosz oraz dwukrotnie Radosław Sawicki.

Kompletną dominację gospodarzy kibice zobaczyli w trzeciej tercji. To właśnie w tej odsłonie Jastrzębianie dopisali na swoje konto kolejne osiem bramek. Na listę strzelców kolejny raz wpisali się Martin Kasperlik (2), Radosław Sawicki (2) oraz Patryk Matusik (1). Po jednym trafieniu mieli także Radosław Nalewajka, Tomasz Kulas oraz Henrich Jabornik.

W następną niedzielę, 15 grudnia o godz. 17:00 w Toruniu, JKH podejmie miejscowego KH Energa Toruń.

JKH GKS Jastrzębie - Naprzód Janów 14:0 (2:0, 4:0, 8:0)
1:0 Kamil Wróbel - Radosław Sawicki, Maciej Urbanowicz (05:40)
2:0 Martin Kasperlík - Arkadiusz Kostek, Henrich Jabornik (13:57)
3:0 Patryk Matusik - Radosław Nalewajka (27:09)
4:0 Radosław Sawicki - Dominik Jarosz, Maciej Urbanowicz (27:46)
5:0 Dominik Jarosz - Maciej Urbanowicz, Kamil Górny (29:06, 5/4)
6:0 Radosław Sawicki - Dominik Jarosz, Maciej Urbanowicz (39:07)
7:0 Martin Kasperlík - Artem Iossafov (42:17, 4/5)
8:0 Radosław Sawicki - Henrich Jabornik, Martin Kasperlík (46:17)
9:0 Radosław Sawicki - Martin Kasperlík, Henrich Jabornik (51:00)